pachuli

Kullanım örnekleri

pachuli
patchouli perfume
icon arrow

patchouli

Phonetic: "/pəˈtʃuli/"

Part Of Speech: noun


Definition: Any of several East Indian plants in the genus Pogostemon, especially Pogostemon cablin, which yield a highly fragrant oil.


Definition: The oil or perfume made from these plants.

icon arrow

perfume

Phonetic: "/ˈpɜːfjuːm/"

Part Of Speech: noun


Definition: A pleasant smell; the scent, odor, or odoriferous particles emitted from a sweet-smelling substance; a pleasant odor


Definition: A substance created to provide a pleasant smell or one which emits an agreeable odor.

icon arrow

perfume

Phonetic: "/ˈpɜːfjuːm/"

Part Of Speech: verb


Definition: To apply perfume to; to fill or impregnate with a perfume; to scent.

Türkçe-İngilizce Şarkı Sözleri Çevirmeni

Çevirinize ince ayar yapmak için yerleşik sözlükleri kullanın: Tek tıklamayla eşanlamlılar ve örneklerle bağlam içi çeviriler, anlamlar, telaffuz ve diğer dil özelliklerinde sorunsuz bir şekilde uzmanlaşmanıza yardımcı olur. Kesinlikle ücretsiz, hızlı ve doğru çevirmen!

Çeviri yazılımımızı diğer makine çevirmenlerinden farklı kılmak için çok yol kat ettik. Türkçe - İngilizce çevirmenimiz orijinal metnin anlamını ve cümlenin ana fikrini asıl amaçlandığı gibi korumak için tasarlanmıştır. Çevirmenimiz olabildiğince insandır. Ürünümüz en iyi gizliliği sağlar. Verilerinizi izlemiyor, satmıyor veya saklamıyoruz. Çevirileriniz size aittir. Transferler için kayıt ve ödeme gerekli değildir!Sözlüğümüz size İngilizce ve Türkçe terimleri arayabileceğiniz geniş bir kütüphane sunmaktadır. Örnekler ve ayrıştırma ile mesleğe, jargona ve yaygın ifadelere göre kelimeleri arayabilirsiniz. Uygulamalarımızı iPhone, Android, iPad, Windows 10/11 ve macOS için kullanabilirsiniz. Çevrimiçi İngilizce - Türkçe çevirmenimizde, kategoriye ve farklı telaffuzlara göre 2 milyondan fazla kelimeyi arayabilirsiniz.