ışıl ışıl

Kullanım örnekleri

ışıl ışıl
sparkling
icon arrow

sparkling

Phonetic: "/ˈspɑːklɪŋ/"

Part Of Speech: verb


Definition: To emit sparks; to throw off ignited or incandescent particles

Example: The wood was sparkling in the bonfire.


Definition: (by extension) To shine as if throwing off sparks; to emit flashes of light; to scintillate; to twinkle

Example: The stars sparkle in the sky.


Definition: To manifest itself by, or as if by, emitting sparks; to glisten; to flash.


Definition: To emit little bubbles, as certain kinds of liquors; to effervesce

Example: sparkling water


Definition: To emit in the form or likeness of sparks.


Definition: To disperse.


Definition: To scatter on or over.

icon arrow

sparkling

Phonetic: "/ˈspɑːklɪŋ/"

Part Of Speech: noun


Definition: Act or appearance of something that sparkles; a sparkle; a gleam.


Definition: A sparkling wine.

icon arrow

sparkling

Phonetic: "/ˈspɑːklɪŋ/"

Part Of Speech: adjective


Definition: Of an object, reflecting light as if giving off tiny sparks.


Definition: Of a beverage, especially an alcoholic beverage, containing dissolved carbon dioxide (either naturally or that has been added) that comes out of solution in the form of many tiny bubbles.


Definition: Brilliant and vivacious.

Türkçe-İngilizce Şarkı Sözleri Çevirmeni

Çevirilerinizi daha da iyi hale getirmek için özel olarak tasarlanmış arayüzümüzün yeni özelliklerine göz atın. Doğal olarak, hizmetimiz ücretsiz kalır ve ayrıca bir uygulama olarak da mevcuttur. Tüm özellikler, çeşitli ortak dillerin kombinasyonları için yerel olarak mevcuttur. Diğer özellikler ve dil kombinasyonları aşağıdadır. Hangi dile çeviri yaparsanız yapın, ortaya çıkan metin çevrimiçi sözlüğümüze bağlanır. Anlamları ve diğer cümlelerdeki kullanımları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, çıktı metin kutusundaki tek tek kelimeler ayrıntılı olarak analiz edilir. Her şey tamamen ayrıntılı ve gerekirse test edilmiştir!

İngilizce veya Türkçe alfabe, makale veya web sitesinden bir e-postayı, makaleyi veya web sitesini çevirmeniz mi gerekiyor? Sadece bu metni seçin ve resmi çevrimiçi çevirmen haline gelsin! 50 dünya dilinden profesyonel tercümanlarımız var. İşe yarıyor? Tabii ki işe yarıyor! İngilizce'den Türkçe'ye çeviri saniyeler sürer ve tek istekte bin kelimeye kadar çeviri yapabilirsiniz. İngilizce ve Türkçe dünyada çok yaygın dillerdir. İngilizceden Türkçeye çevirmenimiz, birinde uzman olup diğerini öğrenirken bu dillerin temel metinlerini öğrenmenize veya anlamanıza yardımcı olacaktır. Çeviri API'lerimiz İngilizce'den Türkçe'ye mükemmel çeviri sağlar, ek redaksiyon ile bu çeviriler hukuk, tıp ve diğer yüksek düzeyde uzmanlık alanları gibi görev açısından kritik alanlarda kullanılabilir. İngilizce'den Türkçe'ye çevirmen, çevirdiğiniz metnin doğru bir şekilde anlaşılmasını sağlar ve selamlaşma, seyahat, alışveriş, sayılar ve diğer sınırsız sayıda ortak alan gibi sık kullanılan cümle ve kelimeleri çevirmek için idealdir.