encuerado

Kullanım örnekleri

encuerado
naked
icon arrow

naked

Phonetic: "/ˈnɛkɪd/"

Part Of Speech: adjective


Definition: Bare, not covered by clothing.

Example: She was as naked as the day she was born.


Definition: Lacking some clothing; clothed only in underwear.


Definition: Glib, without decoration, put bluntly.

Example: The naked facts lay there on the table, enclosed within the files.


Definition: Characterized by the nakedness of the people concerned or to whom the described noun is attributed.


Definition: Unarmed.


Definition: Unaided, unaccompanied.


Definition: Unprotected, uncovered; (by extension) without a condom.

Example: I entered her naked and came in her too.


Definition: (of a derivative contract) Where the writer (seller) does not own the underlying asset to cover the contract.

Example: a naked put, a naked call


Definition: Resourceless, poor, lacking means.


Definition: (with “of”) Lacking or devoid of something.


Definition: Blank, clean, empty.


Definition: (of land, rocks, or plants) Barren, having no foliage, unvegetated.


Definition: Uncomfortable or vulnerable, as if missing something important.

Example: I feel naked without my mobile phone.


Definition: (of food or other consumer products) Without any additives, or without some component that would usually be included.

Example: Naked Bacon (a brand without nitrates or phosphates)


Definition: Of a singularity, not hidden within an event horizon and thus observable from other parts of spacetime.

En İyi Tur-Eng Çevirmen

İngilizce veya Türkçe alfabe, makale veya web sitesinden bir e-postayı, makaleyi veya web sitesini çevirmeniz mi gerekiyor? Sadece bu metni seçin ve resmi çevrimiçi çevirmen haline gelsin! 50 dünya dilinden profesyonel tercümanlarımız var. İşe yarıyor? Tabii ki işe yarıyor!

İngilizce'den Türkçe'ye çeviri saniyeler sürer ve tek istekte bin kelimeye kadar çeviri yapabilirsiniz. İngilizce ve Türkçe dünyada çok yaygın dillerdir. İngilizceden Türkçeye çevirmenimiz, birinde uzman olup diğerini öğrenirken bu dillerin temel metinlerini öğrenmenize veya anlamanıza yardımcı olacaktır. Çeviri API'lerimiz İngilizce'den Türkçe'ye mükemmel çeviri sağlar, ek redaksiyon ile bu çeviriler hukuk, tıp ve diğer yüksek düzeyde uzmanlık alanları gibi görev açısından kritik alanlarda kullanılabilir. İngilizce'den Türkçe'ye çevirmen, çevirdiğiniz metnin doğru bir şekilde anlaşılmasını sağlar ve selamlaşma, seyahat, alışveriş, sayılar ve diğer sınırsız sayıda ortak alan gibi sık kullanılan cümle ve kelimeleri çevirmek için idealdir.İngilizce, dünyada yaklaşık 1,5 milyar insan tarafından konuşulmaktadır. Dünyada en çok konuşulan dildir. 1.000.000'den fazla kelime var! Türkçe, Türkiye'de, Kuzey Kıbrıs'ta yaklaşık 80 milyon kişi ile Avrupa ve Kuzey Amerika'daki göçmen toplulukları tarafından konuşulmaktadır. Yaklaşık 88 milyon konuşmacı ile en çok konuşulan Türk dilidir. Türk dili, Türkiye'nin batısında yer alan Anadolu'da ortaya çıkmıştır. Şu anda, bu iki hacimli ve harika dildeki çevirilerle hızlı, rahat ve ücretsiz çalışmanız için size profesyonel çevirmenimizin işlevselliğini sunuyoruz!Kaynak metinler, AI tabanlı yazım denetleyici tarafından otomatik olarak düzeltilerek daha iyi bir çeviri elde edilir. Tıp, kesin bilimler, hukuk vb. gibi çeşitli alanlarda metinlerinin içeriğini ve dil özelliklerini koruyarak belgeleri anında çevirin.