platicona

Kullanım örnekleri

platicona
prolonged chat
icon arrow

prolonged

Phonetic: "/pɹoʊˈlɑŋd/"

Part Of Speech: verb


Definition: To extend in space or length.


Definition: To lengthen in time; to extend the duration of


Definition: To put off to a distant time; to postpone.

Example: The government shouldn't prolong deciding on this issue any further.


Definition: To become longer; lengthen.

icon arrow

prolonged

Phonetic: "/pɹoʊˈlɑŋd/"

Part Of Speech: adjective


Definition: Lengthy in duration; extended; protracted.

icon arrow

chat

Phonetic: "/tʃæt/"

Part Of Speech: noun


Definition: Informal conversation.


Definition: A conversation to stop an argument or settle situations.


Definition: (totum pro parte, typically with definite article) The entirety of users in a chatroom or a single member thereof.

Example: The Chat just made a joke about my skills.


Definition: An exchange of text or voice messages in real time through a computer network, resembling a face-to-face conversation.


Definition: Any of various small Old World passerine birds in the muscicapid tribe Saxicolini or subfamily Saxicolinae that feed on insects.


Definition: Any of several small Australian honeyeaters in the genus Epthianura.

icon arrow

chat

Phonetic: "/tʃæt/"

Part Of Speech: verb


Definition: To be engaged in informal conversation.

Example: I like to chat over a coffee with a friend.


Definition: To talk more than a few words.

Example: I met my old friend in the street, so we chatted for a while.


Definition: To talk of; to discuss.

Example: They chatted politics for a while.


Definition: To exchange text or voice messages in real time through a computer network, as if having a face-to-face conversation.

Example: Do you want to chat online later?

En İyi Tur-Eng Çevirmen

Tek bir tıklamayla kelimeleri çevirin! Türkçe'den İngilizce'ye çevirmenimiz iki yönlü bir çeviri programıdır, anlamların ikamesi için kapsamlı bir sözlük içerir, kelime öbeklerinin ve ifadelerin kullanım örneklerini ve bunların fonetik bileşenlerini gösterir. Tercümanımız, çeviri alanındaki bilgi tabanını sürekli olarak güncelleyen ve son kullanıcı için tamamen anonim ve ücretsiz olarak korurken hizmet kalitesini koruyan profesyonel bir dilbilimci ekibi tarafından oluşturulmuştur. Çevirileriniz sadece size ait!

İngilizce'den Türkçe'ye çeviri saniyeler sürer ve tek istekte bin kelimeye kadar çeviri yapabilirsiniz. İngilizce ve Türkçe dünyada çok yaygın dillerdir. İngilizceden Türkçeye çevirmenimiz, birinde uzman olup diğerini öğrenirken bu dillerin temel metinlerini öğrenmenize veya anlamanıza yardımcı olacaktır. Çeviri API'lerimiz İngilizce'den Türkçe'ye mükemmel çeviri sağlar, ek redaksiyon ile bu çeviriler hukuk, tıp ve diğer yüksek düzeyde uzmanlık alanları gibi görev açısından kritik alanlarda kullanılabilir. İngilizce'den Türkçe'ye çevirmen, çevirdiğiniz metnin doğru bir şekilde anlaşılmasını sağlar ve selamlaşma, seyahat, alışveriş, sayılar ve diğer sınırsız sayıda ortak alan gibi sık kullanılan cümle ve kelimeleri çevirmek için idealdir.Hızlı bir İngilizce'den Türkçe'ye çeviriye ihtiyacınız olduğunda arkadaşlarınıza ve ajanslara başvurmayı bırakın. Kendinizi uygulamamızla donatın ve bunu kendiniz, daha hızlı ve daha doğru bir şekilde yapmak için devasa kitaplığımızdan yararlanın. Uygulamalarımız iPhone, iPad, Mac ve Apple Watch ile yerel olarak entegre olur. Ayrıca, sınıfının en iyisi Safari, Chrome, Firefox, Opera ve Edge uzantılarımızla favori tarayıcınızı özelleştirebilirsiniz. Facebook sayfamızı ziyaret edin ve sütunumuzu okuyun - yeni gönderilerimizden bazıları burada görünecek. Teşekkürler!