müstehcen resimler

Kullanım örnekleri

müstehcen resimler
smut
icon arrow

smut

Phonetic: "/smʌt/"

Part Of Speech: noun


Definition: Soot.


Definition: A flake of ash or soot.


Definition: Sexually vulgar material; something that is sexual in a dirty way; pornographic material.


Definition: Obscene language; ribaldry; obscenity.


Definition: Any of a range of fungi, mostly Ustilaginomycetes, that cause plant disease in grasses, including cereal crops; the disease so caused.


Definition: Bad, soft coal containing earthy matter, found in the immediate locality of faults.

icon arrow

smut

Phonetic: "/smʌt/"

Part Of Speech: verb


Definition: To stain (or be stained) with soot or other dirt.


Definition: To taint (grain, etc.) with the smut fungus.


Definition: To become tainted by the smut fungus.


Definition: To clear of the smut fungus.

Example: to smut grain for the mill

Türkçe-İngilizce dosya Çevirmeni

Çevirinin anadilde gerçek anlamda ses çıkarabilmesi için dilsel doğruluğun yanı sıra kültürel özellikler ve bilginin de sağlanması esastır. Bu yüzden dilin nüanslarını bilen İngiltere'den tercümanlarla çalışıyoruz. Türkçe ve İngilizce tercümanlarımız, çeviride hiçbir şeyin kaybolmamasını sağlamak için sorularınızı yanıtlamak ve açıklamalar sağlamak için her zaman hazırdır. Tercümanımızın rekor sürede doğru çeviriler sunabilmesinden ve bunun hızlı, güvenli ve tamamen ücretsiz olmasından gurur duyuyoruz! Kullanıcılarımızı önemsiyoruz.

Türkçe - İngilizce çevirmenimiz birçok dilbilimci ve geliştiricinin ürünüdür. Herhangi bir cümleyi, kelimeyi veya metnin tamamını hızlı ve tamamen ücretsiz çevirin! Çevirmenimiz 800'den fazla farklı dili anlamaktadır. Program medyadan büyük miktarda bilgi kullanır, bu nedenle tüm dünya haberlerini kapsar.Hızlı bir İngilizce'den Türkçe'ye çeviriye ihtiyacınız olduğunda arkadaşlarınıza ve ajanslara başvurmayı bırakın. Kendinizi uygulamamızla donatın ve bunu kendiniz, daha hızlı ve daha doğru bir şekilde yapmak için devasa kitaplığımızdan yararlanın. Uygulamalarımız iPhone, iPad, Mac ve Apple Watch ile yerel olarak entegre olur. Ayrıca, sınıfının en iyisi Safari, Chrome, Firefox, Opera ve Edge uzantılarımızla favori tarayıcınızı özelleştirebilirsiniz. Facebook sayfamızı ziyaret edin ve sütunumuzu okuyun - yeni gönderilerimizden bazıları burada görünecek. Teşekkürler!