kelepçe pensesi

Kullanım örnekleri

kelepçe pensesi
clamp pliers
icon arrow

clamp

Phonetic: "/klæmp/"

Part Of Speech: noun


Definition: A brace, band, or clasp for strengthening or holding things together.


Definition: An instrument used to temporarily shut off blood vessels, etc.


Definition: A parking enforcement device used to immobilise a car until it can be towed or a fine is paid; a wheel clamp.


Definition: A mass of bricks heaped up to be burned; or of ore for roasting, or of coal coking.


Definition: A pile of root vegetables stored under a layer of earth.


Definition: A piece of wood (batten) across the grain of a board end to keep it flat, as in a breadboard.


Definition: An electronic circuit that fixes either the positive or the negative peak excursions of a signal to a defined value by shifting its DC value.

icon arrow

clamp

Phonetic: "/klæmp/"

Part Of Speech: verb


Definition: To fasten in place or together with (or as if with) a clamp.


Definition: To hold or grip tightly.


Definition: To modify (a numeric value) so it lies within a specific range.


Definition: To cover (vegetables, etc.) with earth.

icon arrow

pliers

Phonetic: "/ˈplaɪ.ə(ɹ)z/"

Part Of Speech: noun


Definition: A pincer-like gripping tool that multiplies the strength of the user's hand, often used for bending things.

Example: I need a pair of pliers to get a good grip on that broken screw.

Ücretsiz İngilizce-Türkçe Çevirmen

İngilizce'den Türkçe'ye çeviri saniyeler sürer ve tek istekte bin kelimeye kadar çeviri yapabilirsiniz. İngilizce ve Türkçe dünyada çok yaygın dillerdir. İngilizceden Türkçeye çevirmenimiz, birinde uzman olup diğerini öğrenirken bu dillerin temel metinlerini öğrenmenize veya anlamanıza yardımcı olacaktır. Çeviri API'lerimiz İngilizce'den Türkçe'ye mükemmel çeviri sağlar, ek redaksiyon ile bu çeviriler hukuk, tıp ve diğer yüksek düzeyde uzmanlık alanları gibi görev açısından kritik alanlarda kullanılabilir. İngilizce'den Türkçe'ye çevirmen, çevirdiğiniz metnin doğru bir şekilde anlaşılmasını sağlar ve selamlaşma, seyahat, alışveriş, sayılar ve diğer sınırsız sayıda ortak alan gibi sık kullanılan cümle ve kelimeleri çevirmek için idealdir.

İngilizce, dünyada yaklaşık 1,5 milyar insan tarafından konuşulmaktadır. Dünyada en çok konuşulan dildir. 1.000.000'den fazla kelime var! Türkçe, Türkiye'de, Kuzey Kıbrıs'ta yaklaşık 80 milyon kişi ile Avrupa ve Kuzey Amerika'daki göçmen toplulukları tarafından konuşulmaktadır. Yaklaşık 88 milyon konuşmacı ile en çok konuşulan Türk dilidir. Türk dili, Türkiye'nin batısında yer alan Anadolu'da ortaya çıkmıştır. Şu anda, bu iki hacimli ve harika dildeki çevirilerle hızlı, rahat ve ücretsiz çalışmanız için size profesyonel çevirmenimizin işlevselliğini sunuyoruz!Türkçe - İngilizce çevirmenimiz birçok dilbilimci ve geliştiricinin ürünüdür. Herhangi bir cümleyi, kelimeyi veya metnin tamamını hızlı ve tamamen ücretsiz çevirin! Çevirmenimiz 800'den fazla farklı dili anlamaktadır. Program medyadan büyük miktarda bilgi kullanır, bu nedenle tüm dünya haberlerini kapsar.